.

מקצוענית, עצמאית, יזמית, בעלת עסק!

הרשמי לכנס תמך 8

יום רביעי, י"ג בסיוון, 7.6.16 בניני האומה, ירושלים

בכנס תמריאי אל היעד!

למה כנס תמך? 

את מנהלת את העסק שלך לבדך, ואת יודעת שיש עוד כמה בעלות עסקים שמתמודדות כמוך - אבל, איך תפגשי אותן? מאיפה תכירי אותן? מי יגלה לך שיש ספק הרבה יותר זול ושיש דרך הרבה יותר פשוטה? איפה תבררי ואיך תדעי מהו מידע אמין ומי פשוט יודעת איך לכתוב דפי מכירה ממכרים?

כנס בעלות העסקים מעניק לך מידע מקצועי ואמין ללא כל שיקולים ואינטרסים: עמותת תמך ממומנת על ידי פילנטרופים אמריקאים שמעריכים את ההשקעה של בעלות העסקים החרדיות ורוצים לראות אותן מרוויחות!! הכנס הוא בשבילך, ואנחנו, צוות תמך שמפיק את הכנס, נמצאים פה כדי לתת לך להרוויח! 

בשורות הבאות נספר לך מה מחכה לך בכנס תמך השמיני!

זה מה שקורה בכנס:

את לומדת ממרצים מקצועיים מהשורה הראשונה, כאלה שלא פוגשים כל יום: המידע הכי מעודכן, ההרצאות הכי מרתקות, הכלים פרקטיים והכי מעשיים והכי רלוונטים לעסקים בקהילה!

את מקבלת השראה מסיפורים אישיים של בעלות עסקים שעשו את זה ומספרות לך על הדרך שהן עברו ואיך את יכולה לעשות זאת בעצמך!

זה כנס מקצועי: את תרגישי את זה מהרגע הראשון שבו תכנסי למרכז הקונגרסים של בניני האומה, תקבלי תג צבעוני [הפתעה! זה הולך להיות כמו כרטיס לטיסה עסקית!] ותראי את "דיוטי פרי" עם מוצרים שנועדו לספק לך, בעלת עסק, מידע וכלים לעסק שלך. לא מסחרה, לא מכירות: מקצועיות נטו!

התכנים מסוננים, ההרצאות מותאמות, האוירה - כמו במחלקה עסקית! את יודעת שזו הזדמנות קצרה וממוקדת לפגוש את הקהילה החמה של נשות חיל שמפרנסות את המשפחה שלהן אבל יודעות שהמשפחה היא העיקר והבית במרכז! פה תשמעי איך באמת מוצאים איזון בין העסק לילדים כשהעסק חשוב, אך אינו קריירה!

יש חוויה! טרקלין עסקי, שולחנות נושא, נטוורקינג מודרך, דוכנים עם כל מה ששווה לעסק שלך וארוחת צהרים עסקית משובחת ומפנקת!!

במרחב העסקי בבנין שערי העיר, בקבוצות הנטוורקינג בכל הארץ, בסדנאות ובמפגשי היעוץ שלנו אנחנו נפגשות לאורך כל השנה - בקבוצות וגם אחד על אחד. הפעם ניפגש כולנו יחד - אינך יכולה להרשות לעצמך להפסיד את הכנס הזה!

זה הכנס השמיני שלנו, באנגלית ובעברית ובכל שנה אנחנו מכפילות את עצמנו כי זה הכוח של נשים יזמיות! 

הכנס מתקיים משעה 9:00 בבוקר עד 16:00 

פני לך את היום - בשביל העסק שלך!

הרצאות מקצועיות מהשורה הראשונה, מפגשים עסקיים שרלוונטיים לעסק שלך והשראה לקדם את העסק שלך עבור המשפחה שלך: בואי להמריא עם העסק שלך!

חלק מהמרצים בכנס:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.